پلاستر اسپادان

این شرکت مفتخر است برای اولین بار در کشور پلاستر پلیمیری اسپادان را جهت پوشش دیوار با کیفیت عالی و مناسب تولید و ارائه نماید.

این شرکت با بهره گیری از تخصص و تجربه چندین ساله پرسنل خود در زمینه اجرای پروژه های ساختمانی، اقدام به تولید محصولی ایده آل و دارای تمامی مشخصات فنی لازم جهت بکارگیری به عنوان پوشش نهایی دیوارهای داخلی ساختمان نموده که این محصول علاوه بر خواص عایق حرارتی و صوتی دارای خاصیت ضد رطوبت نیز می باشد.

سطح به دست آمده در این پوشش با کیفیتی بالاتر از سطوحی است که به روش قدیمی با گچ سفید اندود می شوند. میزان استفاده از این پلاستر و ترکیب آن با آب به نسبت  60 درصد پلاستر و 40 درصد آب می باشد. اجرا نیز کاملا مشابه عملیات اجرای گچ معمولی است. از آنجا که روش اجرای پلاستر فرهود همانند روش های سنتی پیشین است نیازی به اموزش مجدد نیروهای اجرائی نمی باشد و پیمانکاران می توانند از نیروهای قبل خود جهت امور اجرا استفاده نمائید.

ضخامت پیشنهادی بهینه جهت اجرای پلاستر اسپادان حداقل 5/1 تا 3 سانتی متر بوده که منجر به عایق بندی حرارتی و صوتی بسیار مناسبی در داخل ساختمان می گردد.

مقاومت در برابر آتش این پلاستر به ضخامت 3 سانتی متر در درجه حرارت 750 درجه سانتی گراد به مدت 4 ساعت می باشد.

مقاومت سطحی این پلاستر 3تا5 برابر گچ سفید استفاده شده در روش سنتی بوده و قابلیت اجرا روی سطوحی اعم از سفال، هبلکس و دیوارهای رایج در کشور را دارد و بدین ترتیب نیاز به عملیات اجرای گچ و خاک و پلاستر سیمانی در ساختمان مرتفع می گردد.

عدم نیاز به استفاده از پوشش گچ و خاک به همراه پلاستر اسپادان از طرفی باعث افزایش سرعت اجرا شده و از طرف دیگر حداقل چندین سانتی متر فضائی را که قبلا توسط گچ و خاک اشغال می شده برای استفاده ساکنین آزاد سازی می نماید. (برای مثال این فضا در یک آپارتمان با ساخت 150 متر مربع معادل 3 متر مربع فضا می باشد)

 

چرا باید از پلاستر اسپادان استفاده کنیم؟

  • حذف مرحله گچ و خاک ( اجرا و استفاده به عنوان گچ زیر و سفید کاری در یک مرحله)
  • بالا بردن سرعت اجرا ( حذف مرحله اجرای گچ وخاک/پلاستر سیمانی، حذف زمان انتظار خشک شدن گچ وخاک/پلاستر سیمانی، و انتظار جهت اجرای لایه نهایی گچ سفید)
  • مقاوم در برابر رطوبت (علیرغم جذب رطوبت هیچ گونه تغییر شکلی اعم از شوره و افزایش حجم یا طبله در آن ایجاد نمی شود)
  • جلوگیری از ایجاد ترک در نواحی دارای اختلاف حرارتی (مانند پشت لوله بخاری، اطراف پنجره ها و...)

_متفاوت در بسته بندی (استفاده از پاکت های ضد آب با دوخت بسیار با کیفیت جهت جلوگیری از نفوذ آب حتی در شرایط بارانی محیط های مرطوب و ایجاد شرایط نگهداری بلند مدت جهت انبار محصول)

_عایق عالی و بسیار مناسب صوت و حرارت

_استحکام بسیار بالا (3تا5 برابر گچ معمولی)